Ranking zmywarek

Rozmyślasz nad tym, jaką zmywarkę kupić? Wybierz sprzęt, który będzie w stu procentach dopasowany do indywidualnych potrzeb. Wbrew pozorom nie jest to trudne zadanie. Prezentowany ranking zmywarek to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy pragną poznać polecane modele. Nie musisz wybierać pomiędzy funkcjonalnością, a ceną zakupu. Rekomendowane urządzenia są tanie, a jednocześnie wytrzymałe, dzięki czemu posłużą długie lata. Nie bez znaczenia jest również design, który daje wiele możliwości aranżacyjnych.

1. Zmywarka Whirlpool WFC3C26FX

1. Najlepsza zmywarka - ranking

W zestawieniu zostały umieszczone najlepsze zmywarki, które swoją podwyższoną jakością zachwycą najbardziej wymagających użytkowników. Prezentowany model jest energooszczędny, co zadowoli osoby kochające oszczędzać. Szerokość 60 cm sprawia, że jest to dobra opcja do średnich oraz przestronnych wnętrz. Urządzenie pomieści aż 14 kompletów naczyń, co jest znakomitym wynikiem. Wnętrze może zostać samodzielnie zaprojektowane. Grzebienie dolnych koszów są składane, co ułatwia optymalizację przestrzeni. Górny kosz również jest regulowany. Silnik pracuje płynnie, a jednocześnie cicho. To świetna opcja dla tych, którzy chcą uniknąć uporczywych hałasów. Specjalny pływak znajdujący się na dnie kontroluje pracę zmywarki, a jednocześnie chroni przed zalaniem kuchni.

Najtańsza oferta

 

2. Zmywarka Whirlpool WIE2B19

2. Najlepsza zmywarka - ranking

Nie masz pojęcia, jaka zmywarka jest pojemna, a zarazem wygodna w codziennym użytkowaniu? Koniecznie sprawdź prezentowany model, który pomieści aż 13 kompletów. Klasa energetyczna A+ zmniejsza prawdopodobieństwo nadmiernego zużycia energii, a więc nie trzeba obawiać się podwyższonych rachunków za prąd. Zużycie wody w cyklu to około 12 l. Dostępnych jest 6 programów pracy, co zwiększa swobodę eksploatacji. Warto również wspomnieć o koszu na sztućce, który ułatwia zapakowanie naczyń do zmywarki. Unikniemy zarysowania powierzchni delikatnej zestawy. Dolne kosze wyposażone zostały w składne grzebienie – każdy użytkownik może dopasować wnętrze do osobistych preferencji. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy posiadają garnki lub patelnie o nieregularnych kształtach.

Najtańsza oferta

 

3. Zmywarka Electrolux ESL5205LO

3. Najlepsza zmywarka - ranking

Prezentowany model to dla wielu osób najlepsza zmywarka dostępna na rynku. Jest to urządzenie, które łączy funkcjonalność oraz niezawodność. Dodatkowym atutem jest uczciwa cena zakupu, co z pewnością usatysfakcjonuje tych, którzy nie posiadają zbyt dużego budżetu. Na specjalną uwagę zasługuje innowacyjna technologia AirDry, dzięki której naczynia wysychają szybko i bezproblemowo. Trzeba również zaznaczyć, że proces ten odbywa się w higienicznych warunkach, a więc nie trzeba martwić się o rozwój bakterii. Nie ma konieczności ponownego wycierania naczyń wyjętych ze zmywarki, co pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu. Prezentowany sprzęt pomieści aż 13 kompletów naczyń. Położenie poszczególnych koszów można regulować, tak aby skutecznie zapełnić przestrzeń.

Najtańsza oferta

 

4. Zmywarka Electrolux ESL74201LO

4. Najlepsza zmywarka - ranking

Interesuje Cię dobra zmywarka, które nie będzie kosztować majątku? Opisywany sprzęt jest idealny dla Ciebie. Został on zaprojektowany w zgodzie z innowacyjnymi technologiami. Producent zadbał o to, aby zastosowane komponenty były solidne i niepodatne na uszkodzenia. Sprzęt pracuje bezawaryjnie, a zarazem wydajnie. Jest o najlepsza opcja dla wszystkich, którzy chcą uniknąć kłopotliwych, a zarazem kosztownych awarii. Model ten pomieści 9 kompletów. Gwarantuje on efektywne wysychanie – odpowiada za to system AirDry. Dzięki niemu po zakończeniu zmywania drzwi uchylają się, a tym samym zapewniają dostęp świeżego powietrza. Wspomaga to również utrzymanie wysokiego poziomu higieny. Naczynia są gotowe do ponownego użytku bezpośrednio po wyjęciu ze zmywarki. Nie trzeba wycierać ich ręcznie, co jest bardzo wygodne. Na specjalną uwagę zasługuje również zaawansowany system zabezpieczeń.

Najtańsza oferta

 

5. Zmywarka Amica DIM404O

5. Najlepsza zmywarka - ranking

Pragniesz zakupić tanią, a jednocześnie bezawaryjną zmywarkę? Przedstawiany sprzęt z pewnością przypadnie Ci do gustu. Powstał on z certyfikowanych tworzyw, które spełniają rygorystyczne normy wytrzymałościowe. Podwyższona trwałość zmniejsz ryzyko wystąpienia usterki. Pojemność sprzętu to 9 kompletów naczyń. HotAirSystem gwarantuje dokładne, a zarazem sprawne suszenie. Nie trzeba więc czekać zbyt długo. Plusem jest również racjonalne zużycie energii oraz wody, co pozwala zredukować koszty eksploatacyjne. Elementy znajdujące się w kosztach są składane, co pozwala zoptymalizować przestrzeń. Kolejnym atutem jest czujnik braku soli, czy też nabłyszczacza.

Najtańsza oferta

 

6. Zmywarka Samsung DW50R4060BB

6. Najlepsza zmywarka - ranking

Nie masz pomysłu na to, jaką zmywarkę wybrać? Opisywane urządzenie jest na tyle uniwersalne, że sprawdzi się w niemal każdej kuchni. Pochodzi ono od renomowanego producenta, co jest gwarancją jakości. Prezentowany sprzęt jest całkiem pojemny, gdyż możemy w nim umieścić nawet 9 kompletów naczyń. Oczywiście wnętrze można elastycznie dostosowywać do potrzeb, co stanowi sporą zaletę. Niezawodne zabezpieczenia chronią przez wyciekiem wody oraz zalaniem pomieszczenia. Kolejnym plusem jest fakt, że jest to zmywarka energooszczędna. Wysoka klasa energetyczna chroni przed nadmiernym poborem prądu, a tym samym wysokimi rachunkami. Na uwagę zasługuje również minimalistyczny design, który daje wiele możliwości. Nie trzeba obawiać się, że sprzęt będzie szpecił wnętrze.

Najtańsza oferta

 

7. Zmywarka Whirlpool WFC3C26FX

7. Najlepsza zmywarka - ranking

Ranking zmywarek w 2020 roku z pewnością okaże się pomocny tym, którzy poszukują wydajnego, a zarazem niedrogiego sprzętu. Prezentowane urządzenie o klasie energetycznej A++ zapewnia optymalne zużycie energii, co przekłada się na uczciwe koszty użytkowania. Nie trzeba obawiać się również wysokiego poboru prądu. Model ten posiada czytelny wyświetlacz, dzięki czemu kontrola parametrów pracy jest jeszcze łatwiejsza. Kolejnym atutem jest dostępność 8 programów – wszystko zależy od tego, jakie naczynia będą czyszczone. Na specjalną uwagę zasługuje również ponadprzeciętna wytrzymałość komponentów. To właśnie dzięki nim sprzęt jest trwał i niepodatny na negatywne oddziaływanie czynników otoczenia. Kolejnym atutem jest zmywanie strefowe. Istnieje możliwość uruchomienia zmywarki z niepełnym załadunkiem.

Najtańsza oferta

 

8. Zmywarka BOSCH SMS46GI05E

8. Najlepsza zmywarka - ranking

Chcesz dowiedzieć się, jaka zmywarka będzie niezawodnie pracować przez długie lata? Prezentowane urządzenie zostało wykonana z solidnych komponentów, które nie są podatne na uszkodzenia. Model ten pomieści aż 12 pełnych kompletów naczyń. Klasa energetyczna A++ zapewnia optymalne zużycie energii. Sporym atutem jest także minimalistyczny design urządzenia, który doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Konstrukcja jest szczelna, co zmniejsza prawdopodobieństwo wycieku wody. Kolejną zaletą są zaawansowane czujniki, które w przypadku awarii odcinają dopływ wody. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa eksploatacji sprzętu. Cicha praca silnika sprawia, że naczynia mogą być zmywane nawet nocą. Ponadto można stworzyć harmonogram pracy.

Najtańsza oferta

 

9. Zmywarka Whirlpool WSFO3O23PF

9. Najlepsza zmywarka - ranking

W stworzonym przez nas rankingu funkcjonalnych zmywarek nie mogło zabraknąć tego modelu. Pomieści on aż 10 kompletów naczyń, a więc jest całkiem pojemny. Sporym atutem jest niskie zużycie zasobów. Nowoczesne technologie odpowiadają za skuteczne działanie. Model ten został wyposażony w specjalne dysze, dzięki którym woda dociera nawet w trudno dostępne miejsca. Możemy mieć pewność, że naczynia zostaną dokładnie oczyszczone. Kosze są regulowane, co przekłada się na oszczędność przestrzeni. Jest to szczególnie istotne, jeśli naczynia nie posiadają standardowych kształtów lub rozmiarów. Warto również wspomnieć o systemie samoczyszczącym, który ułatwia utrzymanie wysokiej sprawności sprzętu. Kolejnym plusem jest niezawodne zabezpieczenie przez dziećmi.

Najtańsza oferta

 

10. Zmywarka BEKO DFS05013S

10. Najlepsza zmywarka - ranking

Poszukujesz mocnej, a zarazem oszczędnej zmywarki? Prezentowany model poradzi sobie nawet z najbardziej zabrudzonymi naczyniami. Jest on nie tylko intuicyjny w obsłudze, ale również wydajny. Istnieje możliwość dopasowania parametrów pracy do osobistych potrzeb. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby uruchomić sprzęt zapełniony jedynie do połowy. Dostępny jest tryb szybkiego czyszczenia, dzięki któremu naczynia będą gotowe do użytku już w ciągu 58 minut. Jest to świetna opcja w sytuacji, gdy nie możemy czekać zbyt długo na zakończenie pracy urządzania. Model ten pomieści 10 kompletów. Dodatkowym atutem jest możliwość samodzielnego zaprojektowania wnętrza. Wsporniki talerzy są mobilne, co również stanowi plus. Program Mini 30 jest dedykowany lekko zabrudzonym naczyniom. Trwa on krócej, a dodatkowo zapewnia niższe zużycie energii.

Najtańsza oferta