Welmax

Welmax to przedsiębiorstwo specjalizujące się w sprzedaży wysokojakościowych produktów, które mają podnieść jakość codziennego życia. Początkowo marka ta produkowała pościele wełniane, jednak z czasem rozszerzyła ona swoją ofertę o nowoczesne naczynia do zdrowego gotowania, a także profesjonalne systemy czyszczące. Wieloletnie doświadczenie umożliwiło połączenie ponadprzeciętnej jakości, a także wysokiej trwałości oferowanych produktów. Jest to marka, która inspiruje się zdrowiem. Potwierdzają to liczne certyfikaty.

Pościele wełniane

Pościele wełniane oferowane przez Welmax są w stu procentach naturalne, co przekłada się na wysoki komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Są one gwarancją udanego snu. Dodatkowym plusem jest atrakcyjne wzornictwo.

Naczynia do zdrowego gotowania

W ofercie Welmax znajdują się także naczynia do zdrowego gotowania, które produkowane są we Włoszech. Cechują się one wysoką funkcjonalnością, a także odpornością na warunki eksploatacji. Produkty powstają na bazie innowacyjnych technologii.

Systemy czyszczące

Systemy czyszczące Welmax to przede wszystkim wydajne odkurzacze piorące, które świetnie sprawdzą się w każdym domu.
Marka posiada w swojej kolekcji wiele innych urządzeń, takich jak np. wyciskarki wolnoobrotowe, kominki, płyty indukcyjne, oczyszczacze powietrza.

Welmax
2.4 (48.57%) 7 votes

Dodaj komentarz