Mahlmann Gemusebau

Mahlmann Gemusebau to niemieckie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji warzywa. Firma zatrudnia pracowników z całej Europie. Najgorętszy sezon produkcyjny przypada na okres od marca do listopada. Prace odbywają się w systemie całodobowym, tak aby wszystkie zamówienia zostały zrealizowane w zgodzie z ustalonym terminem.

Po pierwsze jakość

Mahlmann Gemusebau to marka, która na pierwszym miejscu stawia wysoką jakość oferowanych warzyw. Wśród czołowych klientów znajdują się popularne sieci handlowe, które funkcjonują nie tylko w Niemczech, ale również wielu innych krajach. Zarządzanie jakością odbywa się w zgodzie z rygorystycznymi normami. To właśnie dzięki temu klient może liczyć na świeże i smaczne produkty, które punktualnie zostaną dostarczone pod wskazany adres.

Szeroki wybór produktów

Mahlmann Gemusebau specjalizuje się w produkcji takich warzyw, jak: kalafior, brokuł, cebul siedmiolatka, fasola karłowa, kapusta pekińska, sałata lodowa, jarmuż, seler korzeniowy, kalarepa, sałata grzywiasta, sałata rzymska, rabarbar, burak ćwikłowy, sałata sałanova, szpinak, seler zwyczajny, karpiel, kapusta włoska. Wszystkie uprawy wymagają doskonałego podłoża, a także starannej i systematycznej pielęgnacji.

Mahlmann Gemusebau
3.2 (64.21%) 19 votes

1 komentarz do wpisu “Mahlmann Gemusebau”

  1. Osobiście zrezygnowałam z pracy w tej firmie jeszcze przed rekrutacja .Odpowiedzialam na ogłoszenie oczekując kilku słów wprowadzenia w temat.Niestety pani Monika po chamsku bez żadnego dzień dobry odpisała mi w mailu ze mam jej wysłać dane osobowe .Gdy odp ze dane to są teraz pod ochrona i tak na dzień dobry nie wiedząc z kim mam di czynienia to nie podam niczego poza nazwiskiem ,wiekiem ,nazwa miejscowości gdzie mieszkam.
    Chamstwo tej pani sięgnęło zenitu po moim mailu .Jesli tak traktują kandydatów to strach pomyśleć ci robią z pracownikami.

Dodaj komentarz