FRUITFUL LTD - Praca sezonowa w Wlk Brytanii i Irlandii

Wszystko o pracy na plantacjach u Thiermanna i innych przy szparagach, truskawkach, borówkach itp. Jeśli wybierasz się do pracy na plantacjach - lektura obowiązkowa.

Moderatorzy: terri, maddie_k

borek

FRUITFUL LTD - Praca sezonowa w Wlk Brytanii i Irlandii

Postautor: borek » ndz gru 09, 2007 5:58 pm

Mam pytanie czy słyszał ktoś co kolwiek o tym pośredniku, dokładnie to jest Ośrodek Pozaszkolnej Nauki Języków Obcych, Usług Lingwinistycznych i Wydawniczych z siedzibą w Bydgoszczy i kilkoma oddziałami w Polsce. Ich strona internetowa to www.eplc.pl.

Przysłali mi formularze, nie pobierają opłat, mają certyfikat ale chcałbym się dowiedzieć więcej czy może ktoś wyjechał za ich pośrednictwem albo wie czy faktycznie są tak wiarygodni.

Ośrodek Pozaszkolnej Nauki Języków Obcych, Usług Lingwistycznych i Wydawniczych
tel (052) 349-52-11 fax (052) 349-51-70
www.eplc.pl e-mail: info@eplc.pl

celtic

praca

Postautor: celtic » czw paź 30, 2008 4:00 pm

jest tez nastepny oszust z firmy budowlanej -polycraft-u niego do pracy 9 km na rowerze przewaznie niesprawnym i wypłaca po gora 50 euro dniowka ito fachowcowi-gipsiarz ,płytkarz -pożegnalem goscia po tygodniu gdyżjemu wydaje sie że pozjadal wszystkie rozumy- ten pseudo szef wabi sie tom-ostrzegam- andrzej............

misiek

Potrzebne informacje na temat firmy "eplc" wyjazd

Postautor: misiek » sob sty 03, 2009 8:34 am

Jakie są warunki wyjazdu za granicę do pracy,dzięki firmie "eplc" z Bydgoszczy?Może ktoś to opisać?Czy ta firma oszukuje,jakie sa prawdziwe koszty wyjazdu i warunki zakwaterowania na farmach?

Gość

Re: FRUITFUL LTD - Praca sezonowa w Wlk Brytanii i Irlandii

Postautor: Gość » wt sty 27, 2009 11:31 am

borek pisze:Mam pytanie czy słyszał ktoś co kolwiek o tym pośredniku, dokładnie to jest Ośrodek Pozaszkolnej Nauki Języków Obcych, Usług Lingwinistycznych i Wydawniczych z siedzibą w Bydgoszczy i kilkoma oddziałami w Polsce. Ich strona internetowa to www.eplc.pl.

Przysłali mi formularze, nie pobierają opłat, mają certyfikat ale chcałbym się dowiedzieć więcej czy może ktoś wyjechał za ich pośrednictwem albo wie czy faktycznie są tak wiarygodni.

Ośrodek Pozaszkolnej Nauki Języków Obcych, Usług Lingwistycznych i Wydawniczych
tel (052) 349-52-11 fax (052) 349-51-70
www.eplc.pl e-mail: info@eplc.pl

z chłopakiem w zeszłym roku wyjechalismy przez ta firme bylismy w irlandi wszystko bylo ok mozna powiedziec nie bylo zle z reszta jak wszedzie bylo trzeba po prostu pracowac :-)


lolek

Postautor: lolek » czw lut 05, 2009 8:51 pm

Mam pytania:
- czy trzeba z sądu papier o niekaralności?
- a ubezpieczenie to wykupuję sobie sam czy Ośrodek Pozaszkolnej Nauki Języków obcych, Usług lingwistycznych i wydawniczych.

Gość

Postautor: Gość » ndz lut 08, 2009 5:38 pm

lolek pisze:Mam pytania:
- czy trzeba z sądu papier o niekaralności?
- a ubezpieczenie to wykupuję sobie sam czy Ośrodek Pozaszkolnej Nauki Języków obcych, Usług lingwistycznych i wydawniczych.Jeśli wyjeżdżasz z tą firmą pierwszy raz, to świadectwo o niekaralności jest wymagane, przy kolejnym wyjeździe już nie.
Ubezpieczenie wykupujesz sobie sam. Ja wykupiłam sobie w biurze podróży ubezpieczenie Planeta Młodych za 65 zł

Pawian
Posty: 2
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:51 pm

Postautor: Pawian » pt lut 13, 2009 8:06 pm

Nie polecam tego ośrodka z Bydgoszczy.Zbierają dokumenty od chętnych z całej Polski a potem nie wywiązują się ze swoich zadań.Musisz ponieść koszty,takie jak zaświadczenie lekarskie,zaświadczenie o niekaralności oraz ubezpieczenie o którym nie ma ani słowa na ich stronie...Jeśli z ich winy nie wyjedziesz,to nie licz na to,że cokolwiek ci zwrócą.Nie otrzymasz ani pieniędzy ani dokumentów.A czekać na wyjazd możesz nawet kilka miesięcy...Na dodatek w umowie z nimi musisz dodać osobę ,która pełni funkcję "żyranta",w razie gdybyś nie mógł wyjechać.Obciążają wtedy Ciebie kosztami wyjazdu a jak nie jesteś w stanie zapłacić to przerzucają ten obowiązek na osobę podaną przez Ciebie (w umowie z nimi jest to ujęte jako "Poręczyciel").Ogólnie nie polecam.Przekładają wyjazd z miesiąca na miesiąc aż w końcu w ogóle przestają odpowiadać na próby kontaktu. :evil:
LTD FRUIT -nie dziękuję,wolę warzywa

Gość

Postautor: Gość » śr lut 18, 2009 8:11 pm

Czy ktoś wyjeżdżał z tego Ośrodka pozaszkolnej.... z siedzibą w Rzeszowie?
Może na ten temat coś powiedzieć. Czy warto czy nie :!:

Gość

Postautor: Gość » śr lut 25, 2009 9:07 am

Anonymous pisze:Czy ktoś wyjeżdżał z tego Ośrodka pozaszkolnej.... z siedzibą w Rzeszowie?
Może na ten temat coś powiedzieć. Czy warto czy nie :!:
nie polecam naciagaja ludzi wyjechalismy zkolega wrocilismy po dwoch tygodniach płacone jest na akord a normy zadaniowe sa takie ze poprostu nie da sie zarobic a teraz mamy problemy z wekslem bedziemy prawnie probowali go odzyskac zobaczymy co wyjdzie mieli nam zapewnic inna prace wrazie:w: kazali nam wrocic i teraz musimy ich spłacac choc niemamy zczego przez dwa tygodnie zarobiłem z140 funtow na czysto a od tego odbij sobie mieszkanie jedzenie i fruta zobaczysz ile ci zostanie


meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Thiermann i inni - szparagi, truskawki, borówka itp - praca sezonowa w rolnictwie”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl