Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: EUROKONTAKT
PostNapisane: 20 mar 2007 09:42 
Czy ktoś zna? Może ktoś już wyjeżdżal z nimi do Włoch? Proszę o opinie . Pozdrawiam

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 20 mar 2007 11:09 

a wiesz cos wiecej o nich, np. adres, nr tel, jak dlugo dzialaja, jakie warunki trzeba spelnic, itp.

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 20 mar 2007 16:18 
firma z Wrocławia ul Powstańców Sląskich tyle wiem .
Znajoma wyjechła wczoraj , a o wyjeżdzie dowiedziała sie w czwartek , w piątek wpłaciła 200zł
a w poniedziałek wyjazd do Wrocławia , jakies badania we Wrocławiu i autobusem do Włoch. Praca przy karczochach w okolicach Foggi. Pytam , bo to teren obozów pracy , a firma mi kompletnie nie znana .

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 20 mar 2007 21:16 

Rece mi opadaja-
Tyle zrozumialam z tego:
Znajoma w piątek wpłaciła 200zł - za co? - za podroz?
a w poniedziałek wyjazd do Wrocławia , jakies badania (niby jakie?) we Wrocławiu
.. w okolicach Foggi - w tych samych okolicach, gdzie 'los' niektorych Polakow juz jest nam znany - i trwaja postepowania karne
...bo to teren obozów pracy (czy to cos nie mowi - tak samo za siebie?)
..a firma mi kompletnie nie znana...(i ktos jedzie do pracy niewiadomo z kim?).

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 21 mar 2007 19:39 
Mnie tez ręce opadają. Nie dała się przekonać , że to ryzykowne. Te 200zł to taka jakby gwarancja , że się nie zrezygnuje z wyjazdu . A cała reszta to takie mętne informacje. Właściwie nic konkretnego . Dlatego pytam .Może ktoś był juz w pracy z tej firmy , może ktoąś coś słyszał na jej temet. Prosze piszcie , jezeli cos wiecie .Dzięki i pozdrawiam

Zgłoś post

Tytuł: Eurokontakt
PostNapisane: 12 kwi 2007 18:56 
Witam moja siostra dzisiaj tzn 12.04.07 wyjechała do Hiszpanii na jeżyny ale firma dość dziwna zero organizacji w ogóle wyjazd miałbyć 15.04.07 ale 11.04.07 dowiedziała się że wyjeżdża 12.04 i wszystko na wariackich papierach w ogóle kazali im przyjechać na godzine 14 na zbiórke jakis lekarz i pozniej czekanie prawie 5 godzin na autokar który przyjechał na dworzec PKS dobrze że bagaże zostały podwiezione na dworzec a wszyscy poszli piechotą na dworzec PKS i w końcu ok.19 autobus odjechał w ogóle autobus był rejsowy do Madrytu a wyjazd jest koło Lucerny także nie wiem jak bedzie dalej przebiegac podróż ale niedługo się dowiem ale ogólnie rzecz biorąc bardzo cienka organizacja i czekam na jakieś wiadomości od siostry to wtedy napisze coś wiecej.

Zgłoś post

Tytuł: Eurokontakt
PostNapisane: 14 kwi 2007 11:16 
Witam dzisiaj moja siostra dojechała do celu i juz dzwoniła i narazie moge powiedzieć że firma nie spisała sie z organizacja wyjazdu bo na miejscu z tego co mówiła siostra jest całkiem sympatycznie i mówi że narazie się jej podoba.Narazie.

Zgłoś post

Tytuł: eurokontakt
PostNapisane: 19 kwi 2007 15:11 
Witam . Mój mąż pojechał do holandii z eurokontaktu z wrocławia. Po dwóch tygodniach uciekł razem z innymi znajomymi. Warunki pracy okropne pracowali od 7 rano do 21 wieczorem z tym że mósieli dojechać do szklarnii nawet 130 km. więc mósieli wstawać o 5 rano albo wcześniej. Chamstwo w pracy robili bez przerwy na posiłki ani jednego dnia wolnego żeby zrobić zakupy zapewniano że będzie dostępny bus na zakupy. Przerwy były dopiero po tygodniu jak przyjechał kierownik z wrocławia ale jak odjechał chamstwo wróciło. Mąż pracował przy pakowaniu kwiatów pracę zozdzielali starsi stażem pracownicy któży robili tam już od jakiegoś czasu , oni sami nie pracowali tylko stali nad ludzmi i krzyczeli żeby się spieszyli wyzywali od polskich świń itp. dochodziło nawet do rękoczynów. Mąż uciekł w nocy z innymi i przyjechał do domu tirem. Za przejazd do holandii zapłacił 350zł. za powrót miał też zapłacić 100euro . Pieniędzy nie dostał za te 2 tygodnie "podobno przyjdzie rozliczenie w maju (pożyjemy zobaczymy) mało tego zanim mąż dojechał do holandii to w niemczech została mu założona firma jednoosobowa czyli zostali zatrudnieni na zasadzie samozatrudnienia . Gdy chcieli zrezygnować okazało msię że nie można tak sobie zrezygnować chociaż zapewniano 30 dni do zastanowienia się mąż powiedział że jedzie na pogrzeb . Nie chcieli go puścić ale jakoś się udało . Ostrzegam przed takimi wyjazdami . Miał zarabiać 4,40euro na godzinę przepracował 172 godz. a dostał 150euro. Warunki mieszkaniowe takie sobie po 6 na pokoju 3\3 jedna kuchnia w domu gdzie mieszkało 18 osób dwie łazienki. Nie wolno było wychodzić nie było ani radia ani telewizora ani kuchenki mikrofalowej. Gdyby nie chamstwo w pracy , to możnaby było pracować ale żeby polak traktował tak polaka wstyd. Nie polecam

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 19 kwi 2007 18:25 

Przeczytalam ten post. Az mi rece padaja, bo iledziesiad razy juz pisalismy o traktowaniu Polaka przez niby swoich 'rodakow'. Wstyd i to pierwszej klasy wstyd. Zamiast cos kiedys pomoz rodakowi bo przeciez z jednej Polski wszyscy pochodza - to niektorzy ludzie pokazuja za granica jak wspaniale byli wychowani przez swoich rodzicow.

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 05 lip 2007 18:37 
odświeżam temat

Czy ktoś posiada jakieś nowe informacje odnośnie tej firmy? Na razie jest tylko jedna negatywna opinia, wie ktoś może coś więcej? Zamierzam wyjechać ze znajomymi na zbiór jabłek do Niemiec w okresie sierpień-wrzesień do miejscowości Leisnig do zakładów Sachsen Obst, może ktoś już był? Z góry dzięki za informacje :-)

Zgłoś post

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]