buschmann & winkelmann

Wszystko o pracy na plantacjach u Thiermanna i innych przy szparagach, truskawkach, borówkach itp. Jeśli wybierasz się do pracy na plantacjach - lektura obowiązkowa.

Moderatorzy: terri, maddie_k

wioleta

buschmann & winkelmann

Postautor: wioleta » wt paź 19, 2010 8:53 am

co myslicie o tym pracodawcy? czy jest wyplacalny i jakie warunki mieszkaniowe i nie tylko moge sie spodziewac? i czy brygadzisci sa ok? i wogole wszystko jesli mozcie to piszcie. bo wyslalam wlasnie formularz zgloszeniowy. i to bedzie moja pierwsza taka praca. z gory dziekuje

staly bywalec

Re: buschmann & winkelmann

Postautor: staly bywalec » wt paź 19, 2010 9:40 am

Czy możesz podać namiar na tę plantację :-)

wioleta

Postautor: wioleta » wt paź 19, 2010 11:04 am

wpisz w google buschmann & winkelmann i tam sie wyświetli. ja dostalam ta strone od znajomego i tam sie zarejestrowalam. a co dzie dalej to zobacze

ana

Postautor: ana » wt paź 19, 2010 11:28 am

hej wioleta
ja bylam w tym roku tam i wrocilam zadowolona. polecam jesli tylko dostane zaproszenie na rok 2011 to jade bezzastanowienia. praca nie byla zbyt ciezka trzeba sie po prostu przyzwyczaic. a ludzie zajebisci juz tesknie za wieksza polowa. mieszkalismy w lehninie. warunki takie sobie ale szybko da sie przyzwyczaic w koncu jedziesz tam zarobic a nie na wakacje i na takie rzeczy sie zbytnio uwagi nie zwraca. ogolnie bylo fajnie. POLECAM ;-) takze sie nie stresuj
pozdrawiam

staly bywalec

Postautor: staly bywalec » śr paź 20, 2010 7:06 pm

Dziękuje za namiary :-P

Gość

Postautor: Gość » śr paź 20, 2010 7:10 pm

ana pisze:hej wioleta
ja bylam w tym roku tam i wrocilam zadowolona. polecam jesli tylko dostane zaproszenie na rok 2011 to jade bezzastanowienia. praca nie byla zbyt ciezka trzeba sie po prostu przyzwyczaic. a ludzie zajebisci juz tesknie za wieksza polowa. mieszkalismy w lehninie. warunki takie sobie ale szybko da sie przyzwyczaic w koncu jedziesz tam zarobic a nie na wakacje i na takie rzeczy sie zbytnio uwagi nie zwraca. ogolnie bylo fajnie. POLECAM ;-) takze sie nie stresuj
pozdrawiam

jaka była cena za skrzynkę truskawek i ile osób jest tak mniej więcej w grupie zbierającej :?: Jeśli możesz to napisz :roll:

ana

Postautor: ana » śr lis 10, 2010 4:12 am

wiesz co ja nie wiem ile bylo za koszyczek i ile ludzi bylo przy zbieraniu bo ja bylam na hali. :-D

truskawka

Postautor: truskawka » ndz sty 23, 2011 2:55 pm

Ceść:)
Po jakim mniej wiecej czasie mozna spodziewac sie odpowiedzi???

Pozdrawiam:)

Małgorzata
Administracja forum
Administracja forum
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » wt lut 01, 2011 9:48 pm

Na stronie: http://www.praca-buschmann-winkelmann.e ... mularz.php
jest formularz zgłoszeniowy po polsku

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Thiermann i inni - szparagi, truskawki, borówka itp - praca sezonowa w rolnictwie”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl