Job Link (Soham)

Tu wpisujemy zapytania o firmę lub osobę. Podajemy wszystko co wiemy, to ułatwi sprawę dla wszystkich. W temacie koniecznie wpisujemy o kogo chodzi na samym początku, bez słów ,,czy ktoś słyszał o? " Posty niekompletne bedą usuwane do kosza.
Zwierzak

Job Link (Soham)

Postautor: Zwierzak » 15 gru 2008, 15:12

Cześć, słyszał ktoś o agencji doradztwa personalnego Job Link z siedzibą w Soham w UK?
Strona: http://www.joblinksoham.co.uk/

Gość

Postautor: Gość » 26 gru 2008, 14:08

Ta firma to przekret byłem tam 2 miesiace gosc jest oszustem

Frankie

Postautor: Frankie » 04 sty 2009, 21:05

Godziny pracy mialy byc od 37,5 do 42,5 a byly 37,5 o nadgodzinach mozna pomarzyc. Nic oprocz ceny hostelu nie zgadza sie kuchnia w innym budynku internet zamulajacy i na zadna strone sie nie wejdzie i to tylko za 1,5 za godzine w kazdy poniedzialke pzreszukiwanie szafek w pokoju jak sie nie ma klodki to szukali a jak bylo zamkniete na klodke to nie szukali to nie byla praca w centrum ogrodniczym <garden center> tylko jako pracownik szkolki lesnej barcham trees pracujesz na fabryce albo na polu po kolana w blocie.Miejsce pracy to nie jest soham tylko barcham eye hill a co do hostelu to jest maly sklepik niby z polskimi rzeczami a na wieksze zakupy to do Ely z pracodawca <na zakupy masz 45 minut:D> a jak nie to samemu na pieszo walem <ponad 1 godzine w jedna strone albo taxi za 8 f w jedna strone>dziekuje pozdrawiam bylem tam i zwiedzilem :D

diabelZbarcham

Postautor: diabelZbarcham » 10 mar 2010, 08:48

ja jestem pracownikiem w barcham trees, ktory zatrudnia pracownikow od Rudasa wlasciciela Job link. od 4 lat mam kontakt z pracownikami z tej agencji, od 4 lat zdaje sobie sprawe z warunkow w jakich przyszlo zyc pracownika Job Link, jak Rudi traktuje swoich pracownikow, w jaki sposob "reguluje" sprawy szef-pracownik. jestem swiadomy wielu problemow z jakimi borykaja sie zatrudnieni, gdyz wielu z nich pracuje wraz ze mna. jako nowi pytaja o wiele spraw zwiazanych z ich zatrudnieniem i co roku historia sie powtarza - ciagle te same problemy. w zwiazku z powyzszym ODRADZAM mysli o zatrudnieniu sie w job linku.
ten gosciu jest w zwiazku malzenskim z polka. zatrudnil w tym roku (2008) jej krewnych. zdziera z nich tak samo jak z innych mimo ze jest to teraz takze jego rodzina.

Ostatnio przesunięty w górę 10 mar 2010, 08:48 przez: gość forum.

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Czy ktoś słyszał o ... ?”

Created by Matti from StylesFactory.pl and Warlords of Draenor
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl