Contrain

Contrain to 5 oddziałów biur w Polsce i wielu pracowników terenowych w Niemczech i Holandii. Naszą pracę opieramy na doświadczonych zespołach oraz na młodych specjalistach wnoszących świeże spojrzenie do firmy.

Łódź

W naszym łódzkim oddziale znajdują się Działy Kadr i Płac, Księgowości, Operacji i Obsługi Klienta, Administracji oraz Rekrutacji. To nasz największy oddział w Polsce.

Poznań

Poznań, to po Łodzi, nasz drugi co do wielkości oddział. Tutaj znajduje się Dział Rekrutacji, Marketingu, Operacji i Obsługi Klienta, Administracji, Kontrolingu, Logistyki oraz Sprzedaży.

Przemyśl, Opole, Olsztyn

To nasze terenowe, mniejsze oddziały. W każdym z tych miast posiadamy Działy Rekrutacji.

Holandia, Niemcy

Za granicą nasi pracownicy wykonują zadania związane z Logistyką oraz obsługą Klienta i Pracowników. W Niemczech i Holandii pracują nasi Kierownicy Sprzedaży, Koordynatorzy Operacyjni i niektórzy Kierownicy Projektów. Koordynatorzy Operacyjni oraz Kierownicy Projektów są odpowiedzialni za naszych pracowników przebywających za granicą. Kierownicy Sprzedaży odpowiadają natomiast za rozwój naszych relacji biznesowych z nowymi kontrahentami.

Contrain
3.5 (69.09%) 55 votes