AAA AUTO

AAA AUTO pisze o sobie:

Jesteśmy największą firmą w Europie Środkowej zajmującą się sprzedażą używanych samochodów. Działamy na rynku od 1992 roku. Jesteśmy też najszybciej rosnącą środkowoeuropejską firmą w naszej branży. Potwierdzeniem naszego potencjału było nabycie większościowego udziału w AAA Auto przez brytyjsko-polski fundusz inwestycyjny Abris Capital Partners.

 

AAA AUTO – Co to za firma? Opinie oraz ocena

AAA Auto? A co to za dziwna nazwa? To proste – kiedy ogłoszenia sortowano pod względem nazwy, taki zabieg zapewniał wysoką pozycję na liście. Łatwiej było w ten sposób zyskać uwagę potencjalnego klienta. Tak było 23 lata temu. A jak jest teraz? AAA auto to lider na rynku aut używanych w Europie Środkowo-Wschodniej. To jedna z 10 największych firm tego typu na Starym Kontynencie. Chwalą się ponad 1 600 000 klientów, co w samym 2013 roku przyniosło obrót na poziomie 437 mln euro. W ostatnim czasie większość udziałów przejął brytyjsko-polski fundusz inwestycyjny Abris Capital Partners, a zwierzchnictwo nad polską gałęzią objął Przemysław Vonau. Co stoi za ich sukcesem?

 

Opinia #1

Sprzedaż samochodu do Aaa Auto to naprawdę szybka sprawa. Ktoś od nich zobaczył moje ogłoszenie w Internecie i zadzwonili z propozycją odkupu, umówiliśmy się, przyjechałem na miejsce. Długo sprawdzali samochód – dla mnie to może nie najlepiej, ale dobrze wiedzieć, jak się planuje tam coś kupić. Zaproponowana stawka całkiem przyzwoita. Dodam że sprzedawałem Forda Mondeo rocznik 2007.

Opinia #2

Miałam przyjemność rozwiązania mojego problemu z szefem sprzedaży we wrocławskich Bielanach. Bardzo pozytywne nastawienie na klienta. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Opinia #3

Kupując używany samochód liczyłem się, że mogą być różne przejścia – tyle się słyszy historii że ktoś kupił i nie wiedział że kradzione, że bite, powypadkowe, itd. Dlatego byłem bardzo ostrożny, sprawdzałem każdy oglądany samochód czujnikiem lakieru, w miarę możliwości też zaglądałem pod spód. Jedynie w Aaa Auto nie wysłali mnie do „zaprzyjaźnionego serwisu” – to mój zaprzyjaźniony mechanik na podnośniku samochód obejrzał od dołu, nie było z tym najmniejszego problemu. Pełna historia samochodu. Do tego wszystkie informacje na temat auta wpisane w umowie. Uczciwa firma.

Opinia #4

Szukałam niedużego autka do miasta, to miał być mój pierwszy samochód, więc nie było mowy o czymś nowym, bo którego studenta na to stać. Przyznaję, że byłam sceptycznie nastawiona do Aaa auto, ale jak się okazało niepotrzebnie. Bardzo duży wybór i kompetentna, pomocna obsługa. Na wszelki wypadek miałam kogoś swojego do pomocy, ale nikt tam nie próbował mnie oszukać, obstawa nie była potrzebna.

AAA Auto zapewnia, że stara się podchodzić do sprawy uczciwie, choć ich własne systemy narzucają czasem dość wysokie ceny sprzedaży i niskie wykupu. W wycenie brane jest pod uwagę wiele czynników, jak model, rok, kolor, stan techniczny, wyposażenie, czas jaki samochód spędził w placówce, średnie ceny rynkowe, minima, maksima itp. Działa to też podobno jak samo ucząca się maszyna – teraz, po starcie, ceny mogą być trochę wyższe, ale im więcej samochodów przejdzie przez system, tym bardziej wycena ma odpowiadać realiom rynku. Przy sprzedaży otrzymujemy wyniki kontroli stanu technicznego i analizę wartości rynkowej wraz z uzasadnieniem ich wyceny.

AAA AUTO
5 (100%) 1 vote

2 komentarze do wpisu „AAA AUTO”

  1. Zastanawiam się nad kupnem auta od AAA AUTO. Czy jest tu ktoś kto w ostatnim czasie nabywał tam samochód i może podzielić się opinią?

  2. Telefonicznie z infolinią wszystko ok. Umówiony byłem na oględziny na 17:00. Miało to potrwać ok 30 minut. Zaoferowano mi nawet, że jak uda się dogadać, to odwiozą mnie do domu. Jeszcze tego samego dnia dzwoniono i pytano czy z mojej strony wszystko aktualne. Po przybyciu na miejsce zostałem potraktowany jak intruz, który przeszkadza w piciu kawki. Jeden z panów w biurze, trzymając kawkę w ręku oświadczył, że mają taki zapiernicz, że będę musiał czekać ok 2h. Na moje pytanie dlaczego nikt nie zadzwonił, nie poinformował jak wygląda sytuacja, dostałem info, że tym się zajmuje infolinia. Oni tylko oglądają samochody. Po moim stwierdzeniu, że to niepoważne i mało profesjonalne, z pokoju wychylił się drugi „zapracowany” pan i stwierdził, że nie będą ze mną rozmawiać i żebym dzwonił sobie na infolinię. Trzasnąłem drzwiami. Na infolinii potwierdzono, że jest opóźnienie, bo kilku Klientów się spóźniło i mają obsuwę. Poproszono żebym zaczekał, że postarają się ogarnąć na szybko. Ale na podwózkę do domu też nie mam co liczyć, bo mają braki kadrowe. Nie zostałem, bo nie było sensu. NIE POLECAM. Całkowity brak profesjonalizmu. Pracownicy aroganccy i pracują bo muszą i do tego nienawidzą swojej pracy. PORAŻKA.

Dodaj komentarz